O firmie

Spydevice od wielu lat specjalizuje się w produkcji, imporcie oraz sprzedaży urządzeń elektronicznych służących do pozyskiwania i ochrony informacji. Zasady, które są podstawą naszej codziennej pracy:

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Pracujemy w branży długi czas, jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą detektywistyczną. Nasi eksperci pomogą Państwu w doborze odpowiedniego sprzętu, udzielą fachowych porad technicznych oraz przeszkolą w obsłudze zakupionych urządzeń. Dodatkowo mogą Państwo liczyć na pomoc poleconego przez nas detektywa.

Duży wybór produktów

Duży wybór produktów

Nasza firma dysponuje bogatą ofertą produktów skierowaną do szerokiego grona odbiorców. Nasze sprzęty przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów, zawodowych detektywów jak i dla amatorów, miłośników inwigilacji. Nasze produkty służą wszystkim osobom, które potrzebują uzyskać ważne dla nich informacje w bezpieczny i profesjonalny sposób.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze produkty posiadają gwarancję i odpowiednie atesty. Świadczymy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Na życzenie naszych Klientów dokonujemy modyfikacji oraz napraw, a także wykonujemy projekty urządzeń elektronicznych.

Nowe technologie

Nowe technologie

W ekspansywnie zmieniającym się świecie technologii i elektroniki stawiamy na rozwiązania o najwyższej jakości oraz wzornictwie. Dopasowujemy produkty do potrzeb naszych Klientów.

Prawo

Prawo

Zawsze działamy zgodnie z prawem, na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach oraz ustawach dotyczących dziedziny naszej działalności. Nasi Klienci mogą być pewni, że zakupione przez nich urządzenia są legalne. Należy jednak pamiętać że użytkowanie niektórych urządzeń detektywistycznych może naruszać prawo z Art. 265, 266, 267 i 268 Kodeksu Karnego. SpyDevice nie bierze żadnej odpowiedzialności za niedozwolone używanie akcesoriów zawartych w ofercie.

Szybkość

Szybkość

Wiemy, że dla naszych Klientów ważny jest krótki czas realizacji zamówień. Dostępność oferty oraz terminowość dostaw sprawia, że od lat cieszymy się ogromnym zaufaniem.

Zaufanie

Zaufanie

Dbamy o to, by każdy opis naszego produktu był rzetelny oraz szczegółowo definiujemy jego przeznaczenie. Prezentujemy naszym Klientom zasady działania oraz wskazówki ekspertów.

Inspiracja

Inspiracja

Sukcesem jest dla nas satysfakcja Klienta, naszą firmę tworzą ludzie, którzy są odpowiedzialni za sukces i powodzenie Państwa planów.


Wszystkie nasze produkty są testowane przez profesjonalistów, w tym przez byłego pracownika służb specjalnych, który udziela nam rekomendacji.

Spydevice to nie tylko sklep ze sprzętem szpiegowskim, to także prężnie działające biuro detektywistyczne, w którym zatrudnieni są zawodowi wywiadowcy. Dzięki nim mamy możliwość weryfikacji działania naszych urządzeń oraz kontroli ich funkcjonalności.


W naszej ofercie znajdą Państwo:Polecamy również usługi, takie jak:


Zapraszamy również do sklepu stacjonarnego w Łodzi, gdzie można zapoznać się z aktualną ofertą naszych produktów do podsłuchiwania, wykrywania lub zagłuszania podsłuchów oraz innych akcesoriów detektywistycznych. Dodatkowo przy pomocy naszych ekspertów można sprawdzić je w praktyce. Wszystkim naszym klientom zapewniamy anonimowość oraz dyskrecję. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz trosce o bezpieczeństwo zapewniamy bezpieczny numer kontaktowy:

511 - 420 - 131

Współpracując ze Spydevice, mogą Państwo liczyć na rzetelność oraz wysoką jakość produktów, terminowość obsługi, zaangażowanie pracowników oraz anonimowość i dyskrecję.