Szukaj

Promocje

 • Pilot X-02
  Pilot X-02

  Doskonały kamuflaż, idealne...

  120,90 zł 159,90 zł

Polecane

Wykrywacz SpyRaks

3 450,00 zł brutto

WP-RAX

Nowy produkt

 • Profesjonalny lokalizator podsłuchów i kamer bezprzewodowych
 • 4 tryby pracy
 • Czas pracy 12h
 • zakres częstotliwości: 50 - 3300 MHz
 • zakresy pracy: GSM, UMTS, CDMA, DECT, Bluetooth, WiFi, trans. Analogowa

Więcej szczegółów

CZAS DOSTAWY
24h*
*wysyłka i płatność
ZAPYTAJ EKSPERTA!
tel. 511 420 131

Dodaj do listy życzeń

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

WYKRYWACZ SPY RAKSA

Wykrywacz podsłuchów, telefonów komórkowych, podsłuchów GSM oraz lokalizatorów GPS opartych na transmisji komórkowej. Wykrywacz RAKSA 120 IDET to doskonałe urządzenie zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Wspominaliśmy o nim w naszym poradniku który powinien pomóc w doborze odpowiedniego wykrywacza podsłuchów. Podstawowe funkcje wykrywacza RAKSA 120 to między innymi:

Wykrywanie wszystkich podsłuchów
Raksa pozwala na wykrycie wszystkich modelów nadajników dostępnych na rynku, zarówno analogowych jak i cyfrowych. Poradzi sobie bez problemu zarówno z nadajnikami radiowymi jak i kwarcowymi dostępnymi na rynku

Wykrywanie telefonów komórkowych
IDET 120 wykrywa krótkie pakiety cyfrowe, które przez większość wykrywaczy podsłuchów zostają pominięte.  Dzięki temu można wykryć urządzenia podsłuchowe oparte na transmisji GSM mogą to być lokalizatory GPS podsłuchy i kamery GSM oraz wszystkie inne urządzenia z działającą kartą SIM

Nasłuch wykrytych sygnałów
Wykrywacz umożliwia demodulację sygnału analogowego co oznacza że każdy wykryty sygnał może być nasłuchiwany. Urządzenie posiada wbudowany głośnik, dzięki czemu mamy możliwość sprawdzenia czy wykryty sygnał to na pewno podsłuch.

Tworzenie dziennika wykrytych sygnałów
Raksa potrafi zapisać w pamięci do 200 odebranych sygnałów wraz z ich typem, siłą oraz datą oraz godziną wystąpienia. W każdym momencie można wrócić do tych danych poprzez menu z wykrywacza.

Niewielkie rozmiary
Analizator mimo ogromnych możliwości ma bardzo małe rozmiary i możemy jego gabaryty porównać do paczki zapałek dzięki czemu z łatwością schowamy go w kieszeni marynarki lub spodni.

Menu w języku polskim i czytelny wyświetlacz
Wykrywacz mimo niewielkich rozmiarów posiada wyraźny wyświetlacz oraz intuicyjne menu z możliwością wyboru języka. W tym specjalnie dla Państwa możliwość ustawienia i pracy w języku Polskim.

Regulowana czułość
Za pomocą menu urządzenia możemy zmieniać jego czułość, a tym samym wyeliminować fałszywe alarmy.

Sygnalizacja wykrycia
Raksa posiada różne rodzaje alarmu sygnalizujące wykrycie podsłuchu dzięki czemu możemy niepostrzeżenie monitować swoje otoczenie korzystając z alarmu wibracyjnego informacje dotyczące sygnału pokazywane są również na wyświetlaczu. Poza alarmem wibracyjnym możemy również ustawić alarm dźwiękowy lub świetlny.

Urządzenie posiada takie tryby pracy jak:

 1. Monitoring
  Urządzenie stale monitoruje otoczenie, alarmując o wykryciu nieznanych sygnałów radiowych, lub o przekroczeniu siły sygnału dla znanych źródeł. Raksa rejestruje zdarzenia w celu umożliwienia późniejszej analizy.

 2. Przemiatanie
  Tryb ten umożliwia detekcję wszystkich transmisji analogowych i cyfrowych bez względu na poziom sygnału i jego typ. W każdej chwili można wybrać i skupić się na jednym z wykrytych zagrożeń w celu jego lokalizacji lub obserwacje wszystkich wykrytych źródeł sygnału wraz z ich siłą w jednym czasie
 3. Przeszukiwanie
  Wykorzystywany do wykrywania wszelkich sygnałów radiowych. Im wyższa siła sygnału, tym intensywniejsze powiadamianie o zagrożeniu. Raksa informuje użytkownika, o wykrytym sygnale za pomocą diody i dźwięku.
 4. Przeszukiwanie różnicowe
  Tryb ten służy do wykrywania podsłuchów radiowych. Umożliwia precyzyjne wskazanie miejsca ukrycia nadajnika podsłuchowego.Specyfikacja techniczna:

 • zakres częstotliwości: 50 - 3300 MHz
 • zakresy pracy: GSM, UMTS, CDMA, DECT, Bluetooth, WiFi, trans. Analogowa
 • 4 tryby pracy
 • czas pracy: do 12 h / bez ograniczeń
 • zasilanie: akumulator Li-Ion
 • wyświetlacz: OLED 128 x 64