Szukaj

Promocje

  • Pilot X-02
    Pilot X-02

    Doskonały kamuflaż, idealne...

    120,90 zł 159,90 zł

Polecane

Zobacz większe

Wykrywanie podsłuchów - standard

30,00 zł brutto

US-WPS

Wykrywanie podsłuchów i kamer

Więcej szczegółów

CZAS DOSTAWY
24h*
*wysyłka i płatność
ZAPYTAJ EKSPERTA!
tel. 511 420 131

Profesjonalne wykrywanie podsłuchów i kamer

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług polegających na wykrywaniu podsłuchów i kamer.
Jesteśmy w branży od wielu lat i mamy za sobą wiele udanych działań polegających na zwalczaniu wszelkiego rodzaju podsłuchów. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Europy!.

Wykrywamy podsłuchy w urzędach, firmach, domach, biurach a także innych newralgicznych miejscach.

Od wielu lat produkując i sprzedając urządzenia szpiegowskie mamy świadomość jak dużo urządzeń podsłuchowych trafia na cywilny rynek. W dobie brutalnej walki konkurencyjnej coraz częściej mamy do czynienia z bezprawnym podkładaniem podsłuchów w celu zdobycia wiedzy o swoich konkurentach. Uzyskiwanie informacji na temat nowych produktów, technikach sprzedaży, klientach, pracownikach itp. przybiera na sile. Na rynku pojawia się coraz więcej wymyślnych sposobów na bezprawne pozyskiwanie informacji. Podsłuchiwanie staje się normą, swoistym trendem a śledzenie wszelkich możliwych technik inwigilacji jest dla zwykłego cywila jak i większości biur detektywistycznych niemożliwe do wykonania.

Nasze Biuro Detektywistyczne wraz z marką SpyDevice gwarantuje usługi na najwyższym poziomie.

O naszych wysokich kwalifikacjach może świadczyć między innymi fakt że jesteśmy oficjalnym partnerem jedynego w Polsce Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów - PSLD gdzie prowadzimy wszelkiego rodzaju szkolenia w tym również z wykrywania podsłuchów.

Z nami afery podsłuchowe jak w restauracji "Sowa i Przyjaciele" na pewno się nie przytrafią.

W zakresie wykrywania podsłuchów oferujemy usługi w wersji standard oraz VIP ( przeznaczone dla miejsc o znaczeniu strategicznym, obejmujące wykrywanie urządzeń nietypowych i bardzo trudnych do wykrycia ).
Nasza oferta obejmuje również sprzedaż wszelkiego rodzaju wykrywaczy podsłuchów.
Jeśli mają Państwo problem z podjęciem decyzji czy lepszym wyborem będzie skorzystanie z usług wykrywania podsłuchu czy może lepiej zakupem wykrywacza zapraszamy do przeczytania naszego poradnika na którym poruszamy ten temat.

W czasie wykrywania podsłuchów korzystamy z profesjonalnego sprzętu najwyższej klasy.

Aby zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług podczas wykrywania podsłuchów poza naszą obszerną wiedzą na temat dostępnych urządzeń szpiegowskich używamy najskuteczniejszych metod i wykrywaczy dostępnych na rynku. W czasie pracy korzystamy między innymi z: wykrywaczy OSCOR i Piranha,detektorów złącz nieliniowych, detektorów kontaktowych i przesłuchu akustycznego przez przegrody budowlane, wykrywaczy kamer przewodowych i bezprzewodowych, specjalistycznych analizatorów transmisji danych do 25Ghz i innych.

Po wykonaniu usługi mogą Państwo liczyć na rzetelny raport z wykonanych czynności a także obszerną analizę wraz ze wskazaniem newralgicznych miejsc i możliwości ich zabezpieczenia ( w przypadku wykrywania podsłuchów VIP )

Budowa pomieszczeń do rozmów poufnych oraz zabezpieczanie strategicznych rozmów przed podsłuchem.

W przypadku zaistnienia potrzeby przeprowadzenia poufnych rozmów możemy zagwarantować Państwu zabezpieczenie takiego spotkania przed wypływem informacji we wskazanym miejscu i czasie.

Proponujemy również instytucją i firmą budowę specjalnych pomieszczeń chroniących przed podsłuchami.
Przygotowujemy pomieszczenia gotowe do certyfikacji przez ABW i SKW w zakresie ochrony akustycznej i elektromagnetycznej.

Zachęcamy firmy i instytucje do korzystania ze stałej oferty ochrony przed inwigilacją na preferencyjnych warunkach.