Szukaj

Promocje

  • Pilot X-02
    Pilot X-02

    Doskonały kamuflaż, idealne...

    120,90 zł 159,90 zł

Polecane

Zobacz większe

Wykrycie zdrady

1,00 zł brutto

US-WZ1

Wycena pracy biura detektywistycznego polegająca na sprawdzeniu uczciwości partnera lub partnerki.

Podejrzewasz zdradę partnera? Partner zachowuje się dziwnie? Partner nie wykazuje zainteresowania? Czujesz, że coś jest nie tak w waszym związku? To mogą być oznaki zdrady.

Więcej szczegółów

CZAS DOSTAWY
24h*
*wysyłka i płatność
ZAPYTAJ EKSPERTA!
tel. 511 420 131

Dodaj do listy życzeń

Zdrada niejedno ma imię. Wykryć zdradę nie jest łatwo, ale zaobserwowanie pewnych symptomów może dać naprawdę wiele. Większa dbałość o wygląd zewnętrzny, częste znikanie z domu, głuche telefony to tylko część znaków, którymi powinniśmy się zainteresować. Według psychologów, najważniejszy jest ten "pierwszy raz". Jeśli partner nas zdradził i udało mu się ten fakt ukryć, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że będzie kontynuował ten proceder. Według statystyk GUS to właśnie zdrada jest główną przyczyną rozwodów w dzisiejszych czasach, a dwa razy więcej wniosków wnoszona jest z powództwa żony. Warto więc rozwiać wszelkie wątpliwości przed podjęciem pochopnej decyzji. Stosując odpowiednie środki techniczne można skutecznie wykryć i potwierdzić działalność zdradzającego nas partnera lub partnerki. Pomimo wszelkich starannych prób zacierania śladów, jesteśmy w stanie ujawnić fakt zdrady. Urządzenia podsłuchowe, Internet, rozmowa ze znajomymi, miniaturowe kamery, czy dyktafony potrafią zdziałać cuda, aby pomóc nam rozwikłać nawet najtrudniejsze zagadki osobiste.
A jeśli okaże się, że nasz partner nas zdradza? Czy na pewno jesteśmy gotowi na poznanie tej prawdy? W polskich sądach obowiązuje zasada że wszystkie fakty mające istotne znaczenie dla sprawy i mogą być wykorzystane w postępowaniu.

             - wykrywanie zdrady małżonka/i, partnera/ki
            - zbieranie dokumentacji oraz innych materiałów dowodowych do sprawy rozwodowej
            - profesjonalna obserwacja niewiernego partnera
            - wywiad środowiskowy, ustalenie kontaktów osobistych
            - zbieranie wszelkich dowodów zdrady