Szukaj

Promocje

 • Pilot X-02
  Pilot X-02

  Doskonały kamuflaż, idealne...

  120,90 zł 159,90 zł

Polecane

Rejestrator A/V cyfrowy WiFi PV‑500HDW

1 250,00 zł brutto

[POK-PV500W]

Nowy produkt

 • Rejestracja wideo w jakości Full HD i zdjęć w rozdzielczości 5 Megapikseli
 • Brak wyświetlacza, sterowanie rejestratorem wyłącznie przez WiFi
 • Wbudowany moduł Wi-Fi
 • Możliwość zdalnej kontroli urządzenia, podglądu widoku kamery i pobierania plików
 • Zasięg do 50 m
 • Zapis na karcie SD do 128GB
 • Przewodowy pilot w zestawie
 • Do 3 godzin pracy na akumulatorze

Więcej szczegółów

CZAS DOSTAWY
24h*
*wysyłka i płatność
ZAPYTAJ EKSPERTA!
tel. 511 420 131

Dodaj do listy życzeń

5 Przedmioty

REJESTRATOR A/V WIFI PV-500HDW

PV-500HDW to profesjonalny rejestrator audio/video zaprojektowany pod kątem kamery cyfrowej Lawmate BU-18HD / BU-18HD CONE. 
Rejestrator ten nie obsługuje kamer analogowych. Urządzenie pozbawione jest wyświetlacza - obsługa odbywa się zdalnie, za pomocą aplikacji dla urządzeń przenośnych (iOS, Android). Rejestrator może być zasilany sieciowo lub za pomocą akumulatora, który w podstawowej wersji pozwala na 160 minut ciągłej pracy (możliwość rozbudowy). Całość została umieszczona w solidnej obudowie, rozmiarami nie przekraczającej paczki papierosów.

PV-500HDW pozwala na rejestrację video w trybie WVGA(800x480), HD(1280x720) oraz Full HD (1920x1080) przy nawet 60 klatkach na sekundę (w trybie HD). Elastyczność i efektywne wykorzystanie urządzenia zapewniają znane z poprzednich wersji trzy tryby nagrywania:

 • Standardowy – rozpoczęcie nagrywania następuje zdalnie, przy użyciu urządzeń mobilnych lub za pomocą pilota przewodowego(w zestawie)
 • Po wykryciu ruchu – nagrywanie uruchamia wbudowany czujnik ruchu. Jeśli ruch ustanie rejestrator przechodzi w stan czuwania po 10 minutach.
 • Harmonogram – urządzenie rozpoczyna i kończy nagrywanie w określonym przez użytkownika czasie.

Prócz standardowego kontrolera przewodowego, pozwalającego na błyskawiczne i dyskretne uruchomienie rejestracji, PV500HDW posiada wbudowany moduł transmisji bezprzewodowej Wi-Fi. Dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest zdalna kontrola nad urządzeniem: konfiguracja, podgląd widoku kamery oraz pobieranie i kasowanie plików. Moduł wyposażono również w możliwość ukrycia punktu dostępu oraz opcję szyfrowania połączenia(w standardzie WPA2) co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo operacji. Zasięg zdalnej kontroli i podglądu z kamery, w typowych warunkach wynosi około 50 metrów.

Pliki zapisują się na karcie pamięci w formacie MOV, zaś standardową 8GB kartę SD można rozszerzyć do 128GB (karty powyżej 32GB muszą być sformatowane na FAT32).
PV-500HDW posiada również funkcję nadpisu(overwrite) - rejestrator automatycznie dzieli nagrania na piętnastominutowe fragmenty i w razie zapełnienia karty zastępuje najstarsze nagrania nowymi.

Różnice PV-500HDW / PV-500HDW Pro
Rejestratory różnią się obecnością wyświetlacza. Funkcje rejestratorów pozostają takie same.
PV-500HDW nie ma możliwości obsługi pilota radiowego PI-RF50