Szukaj

Promocje

  • Pilot X-02
    Pilot X-02

    Doskonały kamuflaż, idealne...

    120,90 zł 159,90 zł

Polecane

Jeśli mamy potrzebę zarejestrowania niepostrzeżenie jakiegoś zdarzenia to najlepszym wyborem jest skorzystanie z mini kamery z rejestracją. Ze względu na to że kamerki szpiegowskie tego typu mają niewielkie kompaktowe wymiary to czas ich działania nie jest zbyt długi i zazwyczaj wynosi od 40 min do 1,5h.

Wykrywacze

Autor
Jeśli spotkamy się z problemem wyciekających informacji z domu czy też firmy lub też mamy podejrzenia że takie informacje bez naszej wiedzy i niewiadomy sposób wydostają się możemy przypuszczać że „jesteśmy na podsłuchu”.
W dzisiejszych czasach każdy szpieguje każdego: pracownicy podwładnych, kelnerzy polityków, rodzice dzieci a służby swoich obywateli. Szpiegujemy bo podsłuchiwanie, podglądanie i sprawdzanie innych jest w modzie a poza tym mamy do siebie coraz mniej zaufania i lubimy się nawzajem kontrolować i wszystko o sobie wiedzieć.
Podsłuch - Pluskwa – jest określeniem stosowanym w przypadku miniaturowego nadajnika radiowego połączonego z mikrofonem, zwykle instalowanego w pomieszczeniach mieszkalnych bez wiedzy i zgody ich użytkowników; niekiedy termin ten używany jest również w odniesieniu do innych urządzeń rejestrujących zarówno dźwięk jak i obraz a także inne rodzaje sygnału jak np. logi z klawiatury komputera. Sygnały te mogą być również transmitowane w inny sposób ni