Szukaj

Promocje

 • Pilot X-02
  Pilot X-02

  Doskonały kamuflaż, idealne...

  120,90 zł 159,90 zł

Polecane

Android MAX Zobacz większe

Android MAX

2 399,99 zł brutto

TZP-AMAX

Nowy produkt

 • Nagrywanie połączeń
 • Nagrywanie otoczenia
 • Kopie wiadomości sms
 • Restart i sprawdzanie statusu telefonu
 • Lista wszystkich połączeń
 • Filtracja połączeń
 • Rejestrowanie obrazu- VideoSpy
 • Zdalne robienie zdjęć
 • Powiadomienie o dodanych i usuniętych kontaktach
 • Lokalizacja telefonu
 • Lokalizacja GPS z dokładnością do 5metrów
 • Niezawodność i stabilność- program bezobsługowy

Więcej szczegółów

CZAS DOSTAWY
24h*
*wysyłka i płatność
ZAPYTAJ EKSPERTA!
tel. 511 420 131

Dodaj do listy życzeń

20 Przedmioty

Spyphone MAX dla systemu Android zapewnia pełną kontrolę telefonu. Wszystkie dane są wysyłane na adres e-mail dzięki czemu program jest bezobsługowy. Odczytujesz dane , bądź tez odsłuchujesz nagrania w dowolnym dla Ciebie czasie. Dzięki lokalizacji GPS możesz poznać dokładne położenie telefonu z dokładnością do 5m. Program ten jest jednym z najłatwiejszych w obsłudze dzięki czemu poradzą sobie z nią nawet osoby z małą wiedzą na temat telefonów. Instalacja oprogramowania trwa około 3minut którą łatwo przeprowadza się z naszą instrukcją zawierającą zdjęcia z instalacji krok po kroku. W tym SpyPhonie sami definiujemy, które funkcje mają być aktywne.

Po pełnej konfiguracji nie musimy zupełnie nic robić, jedyne przeglądać skrzynkę pocztową. Wysoka kompresja nagrań (1h ok. 5mb) powoduje, iż program nie generuje dużych kosztów a w przypadku wykorzystywania pakietów danych jest to praktycznie nie zauważalne. Istniej również możliwość ustawienia przesyłania danych poprzez sieć wi-fi. W bilingach nie ma informacji dotyczących wysyłanych danych co sprawia, że oprogramowanie jest w 100% dyskretneKażdy program przygotowany jest dla konkretnego modelu telefonu i na podstawie jego numeru IMEI. Dzięki temu posiadamy najbardziej stabilne i niezawodne oprogramowanie szpiegowskie na rynku. Ponieważ dostarczane przez nas programy szpiegowskie tworzone są we współpracy z Firmą działającą na rzecz FBI i CIA mamy pewność że są one aktualizowane na bierząco. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dobrać program względem jego potrzeb. Posiadamy wiedzę na temat każdego oprogramowania dostępnego na rynku. Wszyscy klienci otrzymują pełne wsparcie techniczne.

Dzięki temu że współpracujemy z Firmami w Polsce i za granicą nasze oprogramowanie można nabyć między innymi w Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Koszalinie, Słupsku, Ełku, Londynie oraz wkrótce w Warszawie. Do każdego oprogramowania dodajemy Polską instrukcję w obrazkowej formie aby umożliwić bezproblemową instalację krok po kroku nawet osobą mniej uzdolnionym technicznie.  

Nagrywanie rozmów

Jeżeli osoba posiadająca telefon z oprogramowaniem SpyPhone wykona lub odbierze połączenie automatycznie rozmowa się nagra a następnie plik zostanie wysłany na serwer bądź wcześniej zdefiniowaną skrzynkę pocztową.

Nagrywanie otoczenia

Wysyłając sms z komendą możesz nagrać co to sie dzieje w otoczeniu telefonu z zainstalowanym programem.

Kopie wiadomośći

Otrzymasz kopię wiadomości SMS zarówno tych wychodzących jak i przychodzących bez względu na to czy zostaną one usunięte. Kopie zostaną przesłane natychmiast na serwer, e-mail bądź wcześniej ustalony numer telefonu.

Lokalizacja telefonu przez GPS

Lokalizacja GSP pozwala śledzić położenie telefonu.

E-mail z informacją o lokalizacji.

Po określeniu częstotliwości lokalizacji telefonu będziesz otrzymywać dane z lokializacją GPS na serwer bądź wcześniej skonfigurowany adres e-mail.

Filtrowanie połączeń, które mają być nagrywane

Wybierasz listę połączeń, które maja zostać nagrane, bądz też które mają nie być nagrane.

Powiadomienie  o zmianie karty SIM

W przypadku zamiany karty SIM w telefonie natychmiast otrzymasz powiadomienie SMS z nowym numer który będzie znajdował się w telefonie SpyPhone. Dzięki temu nadal będzie można kontrolować telefon.

VideoSpy

Odpowiednią komendą można włączyć nagrywanie otoczenia na żywo, dzięki temu zobaczysz wszystko w zasięgu głównej kamery telefonu Spyphone.

Lista połączeń przychodzących i wychodzących

Otrzymasz informację o ostatnich połączeniach przychodzących, wychodzących, nieodebranych i odrzuconych wraz z numerem, datą i czasem.

Powiadomienie o zmianie kontaktów

Otrzymasz informacje o zapisanym bądź usuniętym kontakcie w telefonie SpyPhone.

Zdalne robienie zdjęć

Wysyłając komendę sms telefon szpiegowski wykona zdjęcie a następnie prześle je na serwer lub twój wcześniej skonfigurowany adres e-mail.

Funkcja restartu i sprawdzania oprogramowania

W każdej dowolnej chwili za pomocą odpowiednich komend SMS możesz sprawdzić status programu SpyPhone, możesz go zresetować czy tez dezaktywować wszystkie jego funkcje.