Szukaj

Promocje

 • Pilot X-02
  Pilot X-02

  Doskonały kamuflaż, idealne...

  120,90 zł 159,90 zł

Polecane

Symbian VIP! HIT Polska Wersja Zobacz większe

Symbian VIP! HIT Polska Wersja

2 799,98 zł brutto

TZP-SVIP

Nowy produkt

 • Nagrywanie połączeń
 • Nagrywanie otoczenia
 • Kopie wiadomości sms
 • Powiadomienie o dodanych i usuniętych kontaktach
 • Lista wszystkich połączeń
 • Filtracja połączeń
 • Rejestrowanie obrazu- VideoSpy
 • Zdalne robienie zdjęć
 • Restart i sprawdzanie statusu telefonu
 • Lokalizacja telefonu
 • Lokalizacja GPS z dokładnością do 5metrów
 • Niezawodność i stabilność- program bezobsługowy

Więcej szczegółów

CZAS DOSTAWY
24h*
*wysyłka i płatność
ZAPYTAJ EKSPERTA!
tel. 511 420 131

Dodaj do listy życzeń

20 Przedmioty

Spyphone VIP- najnowocześniejsza wersja SpyPhone w polskiej wersji językowej! SpyPhone VIP jest najbardziej stabilnym programem. Odznacza się najniższym współczynnikiem wykrywalności. Posiada praktycznie wszystkie możliwe funkcje jakie są dostępne w oprogramowaniu SpyPhone.Jest bardzo przejrzystym i łatwym w konfiguracji programem. Konfigurować go można zdalnie za pomocą komend lub serwera. Wszystkie funkcje uruchamiane są osobno, możemy skonfigurować program idealnie do swoich potrzeb. Polska wersja językowa każdemu pozwoli na sprawną obsługę programu. Dane możemy ustawić aby były wysyłane na: Serwer- w polskiej wersji językowej. E-mail- dodatkowo możemy podać adres e-mail na który będą przychodzić dane.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wiedze na temat każdego dostępnego na rynku oprogramowania. Jesteśmy w stanie spełnić praktycznie wszystkie wymagania klienta. Klient dostaje pełne wsparcie techniczne. Instrukcje są zrobione w formie obrazkowej w języku polskim. Sprzedajemy wyłącznie najnowsze oprogramowanie. Specjalizujemy się tylko i wyłącznie w oprogramowaniu do podsłuchu telefonu – spyphone. Dlatego jesteśmy najlepsi na rynku oraz mamy najstabilniejsze oprogramowanie! Współpracujemy z firmami w Polsce i za granicą. Posiadamy największą wiedzę na polskim rynku. Dajemy klientom pełne wsparcie techniczne nie tylko przed zakupem, ale również przez cały okres użytkowania. Robimy co umiemy najbardziej i jesteśmy w tym najlepsi!.

Nagrywanie rozmów

Jeżeli osoba posiadająca telefon z oprogramowaniem SpyPhone wykona lub odbierze połączenie automatycznie rozmowa się nagra a następnie plik zostanie wysłany na serwer bądź wcześniej zdefiniowaną skrzynkę pocztową.

Nagrywanie otoczenia

Wysyłając sms z komendą możesz nagrać co to sie dzieje w otoczeniu telefonu z zainstalowanym programem.

Kopie wiadomości

Otrzymasz kopię wiadomości SMS zarówno tych wychodzących jak i przychodzących bez względu na to czy zostaną one usunięte. Kopie zostaną przesłane natychmiast na serwer, e-mail bądź wcześniej ustalony numer telefonu.

Lokalizacja telefonu przez GPS

Lokalizacja GSP pozwala śledzić położenie telefonu.

E-mail z informacją o lokalizacji.

Po określeniu częstotliwości lokalizacji telefonu będziesz otrzymywać dane z lokializacją GPS na serwer bądź wcześniej skonfigurowany adres e-mail.

Filtrowanie połączeń, które mają być nagrywane

Wybierasz listę połączeń, które maja zostać nagrane, bądz też które mają nie być nagrane.

Powiadomienie  o zmianie karty SIM

W przypadku zamiany karty SIM w telefonie natychmiast otrzymasz powiadomienie SMS z nowym numer który będzie znajdował się w telefonie SpyPhone. Dzięki temu nadal będzie można kontrolować telefon.

VideoSpy

Odpowiednią komendą można włączyć nagrywanie otoczenia na żywo, dzięki temu zobaczysz wszystko w zasięgu głównej kamery telefonu Spyphone.

Lista połączeń przychodzących i wychodzących

Otrzymasz informację o ostatnich połączeniach przychodzących, wychodzących, nieodebranych i odrzuconych wraz z numerem, datą i czasem.

Powiadomienie o zmianie kontaktów

Otrzymasz informacje o zapisanym bądź usuniętym kontakcie w telefonie SpyPhone.

Zdalne robienie zdjęć

Wysyłając komendę sms telefon szpiegowski wykona zdjęcie a następnie prześle je na serwer lub twój wcześniej skonfigurowany adres e-mail.

Funkcja restartu i sprawdzania oprogramowania

W każdej dowolnej chwili za pomocą odpowiednich komend SMS możesz sprawdzić status programu SpyPhone, możesz go zresetować czy tez dezaktywować wszystkie jego funkcje.