Szukaj

Promocje

 • Pilot X-02
  Pilot X-02

  Doskonały kamuflaż, idealne...

  120,90 zł 159,90 zł

Polecane

iPhone VIP iOS Zobacz większe

iPhone VIP iOS

2 199,99 zł brutto

TZP-IP

Nowy produkt

 • Nagrywanie połączeń
 • Nagrywanie otoczenia
 • Kopie wiadomości sms
 • Powiadomienie o dodanych i usuniętych kontaktach
 • Lista wszystkich połączeń
 • Filtracja połączeń
 • Rejestrowanie obrazu- VideoSpy
 • Zdalne robienie zdjęć
 • Restart i sprawdzanie statusu telefonu
 • Lokalizacja GPS z dokładnością do 5metrów
 • Whatsapp -kopia rozmów
 • Facebook-zdjęcia, kopię czatu, wiadomości

Więcej szczegółów

CZAS DOSTAWY
24h*
*wysyłka i płatność
ZAPYTAJ EKSPERTA!
tel. 511 420 131

Dodaj do listy życzeń

20 Przedmioty

iPhone SpyPhone Pro to najwyższa, najbardziej rozbudowana wersja pod platformie iOS. Jest to kombajn za pomocą, którego masz pełna kontrole osoby, która korzysta z telefonu z zainstalowaną aplikacją SpyPhone. Program w polskiej wersji jezykowej. VIP -very intelligent program. Program pomimo wysokiego zaswansowania technicznego jest bardzo prosty w obsłudze. Numer 1 na światowym rynku w Polsce również nr 1. Każdy program przygotowany jest dla konkretnego modelu telefonu.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wiedze na temat każdego dostępnego na rynku oprogramowania. Jesteśmy w stanie spełnić praktycznie wszystkie wymagania klienta. Klient dostaje pełne wsparcie techniczne. Instrukcje są zrobione w formie obrazkowej w języku polskim. Sprzedajemy wyłącznie najnowsze oprogramowanie do podsłuchu telefonu – spyphone. Dlatego mamy najniższe ceny na rynku oraz najstabilniejsze oprogramowanie! Współpracujemy z firmami w Polsce i za granicą. Posiadamy największą wiedzę na polskim rynku. Dajemy klientom pełne wsparcie techniczne nie tylko przed zakupem, ale również przez cały okres użytkowania. Robimy co umiemy najbardziej i jesteśmy w tym najlepsi!

Nagrywanie rozmów

Jeżeli osoba posiadająca telefon z oprogramowaniem SpyPhone wykona lub odbierze połączenie automatycznie rozmowa się nagra a następnie plik zostanie wysłany na serwer bądź wcześniej zdefiniowaną skrzynkę pocztową.

Nagrywanie otoczenia

Wysyłając sms z komendą możesz nagrać co to sie dzieje w otoczeniu telefonu z zainstalowanym programem.

Kopie wiadomośći

Otrzymasz kopię wiadomości SMS zarówno tych wychodzących jak i przychodzących bez względu na to czy zostaną one usunięte. Kopie zostaną przesłane natychmiast na serwer, e-mail bądź wcześniej ustalony numer telefonu.

Lokalizacja telefonu przez GPS

Lokalizacja GSP pozwala śledzić położenie telefonu.

E-mail z informacją o lokalizacji.

Po określeniu częstotliwości lokalizacji telefonu będziesz otrzymywać dane z lokializacją GPS na serwer bądź wcześniej skonfigurowany adres e-mail.

Filtrowanie połączeń, które mają być nagrywane

Wybierasz listę połączeń, które maja zostać nagrane, bądz też które mają nie być nagrane.

Powiadomienie  o zmianie karty SIM

W przypadku zamiany karty SIM w telefonie natychmiast otrzymasz powiadomienie SMS z nowym numer który będzie znajdował się w telefonie SpyPhone. Dzięki temu nadal będzie można kontrolować telefon.

VideoSpy

Odpowiednią komendą można włączyć nagrywanie otoczenia na żywo, dzięki temu zobaczysz wszystko w zasięgu głównej kamery telefonu Spyphone.

Lista połączeń przychodzących i wychodzących

Otrzymasz informację o ostatnich połączeniach przychodzących, wychodzących, nieodebranych i odrzuconych wraz z numerem, datą i czasem.

Powiadomienie o zmianie kontaktów

Otrzymasz informacje o zapisanym bądź usuniętym kontakcie w telefonie SpyPhone.

Zdalne robienie zdjęć

Wysyłając komendę sms telefon szpiegowski wykona zdjęcie a następnie prześle je na serwer lub twój wcześniej skonfigurowany adres e-mail.

Funkcja restartu i sprawdzania oprogramowania

W każdej dowolnej chwili za pomocą odpowiednich komend SMS możesz sprawdzić status programu SpyPhone, możesz go zresetować czy tez dezaktywować wszystkie jego funkcje.