Szukaj

Promocje

 • Pilot X-02
  Pilot X-02

  Doskonały kamuflaż, idealne...

  120,90 zł 159,90 zł

Polecane

Pasek do spodni z GPS Zobacz większe

Pasek do spodni z GPS

3 198,00 zł brutto

MP-PDS

Nowy produkt

 • korzystanie z funkcji przeglądu i symulacji przebytej trasy
 • skorzystanie z funkcji Geostref, pozwalającej na oznaczenie na mapie strategicznych punktów
 • skorzystanie z funkcji powiadamiania SMS oraz Email
 • ustawienie powiadomienia odnośnie limitu przebytych kilometrów, przekroczonej prędkości
 • Z wszystkich funkcji lokalizatora GPS można korzystać wygodnie, bez limitu

Więcej szczegółów

CZAS DOSTAWY
24h*
*wysyłka i płatność
ZAPYTAJ EKSPERTA!
tel. 511 420 131

Dodaj do listy życzeń

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

PASEK DO SPODNI Z NADAJNIKIEM GPS

Uniwersalny, ponadczasowy, miękki skórzany pas ze surowej skóry o doskonałej jakości. Wspaniały połysk paska udało się uzyskać dzięki ręcznemu polerowaniu autentycznej klamry lub zamknięcia.

Praktyczny, dyskretny gadżet występuje w kolorze czarnym i brązowym, z mosiężną lub srebrną klamrą, ozdobiony autentycznym znakiem towarowym Nova. W przyszłości niewykluczone, że paski będą dostępne w szerszej gamie kolorystycznej i w rożnych stylach. Obecnie jednak jesteśmy usatysfakcjonowani z tego, że możemy zaoferować pasy z lokalizatorem GPS swoim klientom.

Gwarantujemy, że nasze pasy są nie tylko atrakcyjne i wygodne w użyciu, ale również praktyczne w zakresie lokalizacji GPS pożądanych obiektów.

Połączenie z platformą śledzenia online

Lokalizator GPS ukryty w pasku można połączyć z naszą platformą śledzenia online, dzięki czemu każdy z naszych klientów otrzyma szereg nowych możliwości ułatwiających użytkowanie lokalizatora. Między innymi platforma pozwala na:

Oferowany Państwu lokalizator GPS ukryty w pasku jest robiony ręcznie, na indywidualne zamówienie, z zachowaniem wysokich standardów. Warto podkreślić kunszt włożony w wytwarzanie paska i sprzączki. Lokalizator umieszczonym w nim lokalizuje dowolne obiekty z dokładnością do 3 metrów, dzięki wyposażeniu w GPS Chipset: UBlox GPS. Lokalizator można ładować bezprzewodowo za pośrednictwem technologii NFC. Urządzenie posiada telemetryczną kartę SIM.