Biuro Detektywistyczne TRAP

 

Marka Spydevice oraz Biuro Detektywistyczne TRAP stanowią własność Firmy MDSK POLAND i tworzą wyjątkowy duet, którego wspólnym mianownikiem są kompleksowe i efektywne rozwiązania problemów naszych Klientów.

Unikalne połączenie sprzedaży akcesoriów detektywistycznych oraz wykonywanie usług w tym zakresie pozwala na testowanie sprzętu w naturalnych warunkach. Zdobyte doświadczenie umożliwia profesjonalną selekcję asortymentu sklepu. Wszystkie produkty które mają trafić do sprzedaży są na bieżąco weryfikowane podczas prowadzenia śledztw, dzięki temu ich jakość, funkcjonalność i niezawodność jest natychmiastowo sprawdzana.

Wszyscy detektywi z biura Trap posiadają wieloletnie doświadczenie oraz pracują na podstawie ważnych uprawnień wydanych przez stosowne władze. Dzięki ścisłej współpracy z firmą Spydevice każdy z nich ma nieograniczony dostęp do najbardziej zaawansowanych technicznie urządzeń, pełnej gamy akcesoriów detektywistycznych oraz wszystkich funkcjonalności oferowanych przez Spydevice.

TRAP to biuro detektywistyczne, które gwarantuje swoim Klientom pełne bezpieczeństwo podczas przeprowadzanych akcji oraz dyskrecję w trakcie wykonywania usługi.

Biuro Detektywistycze TRAP zapewnia Klientom wysoki poziom wykonywanych usług, zarówno w zakresie zdobywania informacji jak i wypełniania obowiązków ochrony.

Wszystkie usługi realizowane są z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, z zachowaniem obowiązujących przepisów prawnych oraz z pełnym zaangażowaniem naszych pracowników.

Biuro Detektywistyczne TRAP oferuje bardzo szeroki wachlarz usług na terenie całej Polski oraz innych państw europejskich. W tym zakresie mieszczą się między innymi:

- sprawy gospodarcze
- sprawy rozwodowe
- obserwacja i poszukiwanie osób
- weryfikacja kontrahentów
- kontrole pracowników
- sprawy kryminalne
- oszustwa i odszkodowania

Nasi detektywi pomagają rozwiązywać problemy osobiste, rodzinne, pracownicze.

Biuro działa na podstawie Licencji detektywa nr 0002155 oraz wpisie do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych w MSW pod numerem RD-126/2017

 

Biuro Detektywistyczne TRAP działa na terenie całego kraju, dojeżdżamy do każdego miasta i wsi.

Siedziba główna firmy zlokalizowana jest w Łodzi poza tym posiadamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Londynie.

Pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów całą dobę pod numerem telefonu

511-420-131

Dobro naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.

Jeśli pragną Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych usług detektywistycznych zapraszamy na stronę:


Biuro Detektywistyczne TRAP Łódź