Szukaj

Filtruj wg. ceny

Promocje

 • Pilot X-02
  Pilot X-02

  Doskonały kamuflaż, idealne...

  120,90 zł 159,90 zł

Polecane

KAMERY

Bogata oferta kamer szpiegowskich

Ukryte kamery idealnie nadają się do potajemnej obserwacji i pozyskania ważnych informacji. Kamera – butelka lub kamera – śrubka to tylko niektóre urządzenia, jakich w swojej pracy używa dyskretny i dobry detektyw. Nasz sklep szpiegowski wychodzi naprzeciw oczekiwaniom branży, oferując różnorodne sprzęty i akces...

Bogata oferta kamer szpiegowskich

Ukryte kamery idealnie nadają się do potajemnej obserwacji i pozyskania ważnych informacji. Kamera – butelka lub kamera – śrubka to tylko niektóre urządzenia, jakich w swojej pracy używa dyskretny i dobry detektyw. Nasz sklep szpiegowski wychodzi naprzeciw oczekiwaniom branży, oferując różnorodne sprzęty i akcesoria detektywistyczne. W związku z tym w tej kategorii znajdziesz profesjonalne kamery szpiegowskie, w tym także urządzenia miniaturowe wysokiej jakości. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z tą interesującą ofertą.

Więcej

KAMERY Jest 92 produktów.

Podkategorie

 • Kamery z nagrywaniem

  Zobacz szeroki asortyment kamer oraz inne gadżety detektywistyczne dostępne na Spy Device. Nasz sklep internetowy zaopatrzamy tylko w produkty najwyższej jakości. Zapraszamy na zakupy!

 • Kamery specjalistyczne
 • Kamery GSM
 • Profesjonalne kamery z...
 • Kamery ukryte
 • Kamery bezprzewodowe

  Bezprzewodowe kamery szpiegowskie umożliwiające zdalny odbiór obrazu poprzez przekaz wideo drogą radiową

 • Kamery miniaturowe

  Kamery miniaturowe oraz mini kamery idealne do ukrycia i zamaskowania. Szpiegowskie kamerki które można podłączyć do rejestratorów analogowych oraz cyfrowych. Idealnie sprawdzają się w potrzebie nagrywania zdarzeń z ukrycia. W sklepie szeroka oferta różnych kamer zamaskowanych.

 • Kamery WiFi

  W ofercie posiadamy mini kamery szpiegowskie z wifi. Kamery wifi umożliwiają zdalny podgląd z kamery poprzez połączenie Wifi a także internet. Możliwość sterowania kamerami wifi poprzez telefony komórkowe. mini kamery z funkcją wifi często wyposażone są również w rejestratory umożliwiające zapisywanie zdarzeń np. po detekcji ruchu

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 92 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 92 elementów