Szukaj

Filtruj wg. ceny

Promocje

 • Pilot X-02
  Pilot X-02

  Doskonały kamuflaż, idealne...

  120,90 zł 159,90 zł

Polecane

PODSŁUCHY

Nowoczesne i funkcjonalne podsłuchy

Podsłuchy, jakie oferujemy to nowoczesne urządzenia, które pomogą Ci uzyskać ważne i niezbędne informacje. To amatorski oraz profesjonalny sprzęt, który umożliwi nasłuchiwanie otoczenia w czasie rzeczywistym, działający na odległość 400 m lub większą. Podsłuchy, które proponuje nasz sklep szpiegowski to niezwy...

Nowoczesne i funkcjonalne podsłuchy

Podsłuchy, jakie oferujemy to nowoczesne urządzenia, które pomogą Ci uzyskać ważne i niezbędne informacje. To amatorski oraz profesjonalny sprzęt, który umożliwi nasłuchiwanie otoczenia w czasie rzeczywistym, działający na odległość 400 m lub większą. Podsłuchy, które proponuje nasz sklep szpiegowski to niezwykle skuteczne i dyskretne urządzenia ze stabilnymi mikrofonami. W asortymencie posiadamy również praktyczne zestawy szpiegowskie, które umożliwiają kilka przemian częstotliwości, a także odbieranie sygnałów w promieniu do kilku kilometrów. Zapraszamy do zakupów urządzeń podsłuchowych.

Więcej

PODSŁUCHY Jest 51 produktów.

Podkategorie

 • Podsłuchy radiowe

  Urządzenia do podsłuchu działające na falach radiowych. Zasięg do 200m w terenie zabudowanym, do 400m na terenie otwartym.

 • Podsłuchy kwarcowe

  Urządzenia do podsłuchu działające na falach radiowych ze stabilizacją kwarcową. Zasięg do 400m w terenie zabudowanym, do nawet 2000m na terenie otwartym.

 • Odbiorniki do podsłuchów

  Urządzenia służące do odbierania sygnału z nadajników radiowych i radiowych ze stabilizacją kwarcową. 

 • Podsłuchy sejsmiczne

  Specjalistyczne urządzenia służące do nasłuchiwania pomieszczeń przez ściany.

 • Podsłuchy igłowe

  Specjalistyczne podsłuchy do podsłuchiwania obiektów i pomieszczeń, do których jest dostęp jedynie przez małą szczelinę. 

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 51 elementów